Drzewka bonsai – sprzedaż, idealny prezent

Niedawno w sklepie Palmatum pojawiły się w ofercie przepiękne drzewka bonsai. Wyjątkowe odmiany importowane z Japonii i Korei. Cieszą oczy i czekają na nowych właścicieli, którym też dadzą tyle radości :)

Bonsai klon palmowy Yama Momiji
Bonsai klon palmowy Yama Momiji – 92 cm

Jeden jedyny, zachwycający klon palmowy Yama Momiji. Zasługuje na wyeksponowanie w szczególnym miejscu w ogrodzie by wszyscy mogli go podziwiać. Piękne i nie małe drzewo. Jego majestat można docenić dopiero na żywo. Wspaniale prezentuje się obsypany w sezonie delikatnymi zielonymi liśćmi a bez nich widać jego dopracowany układ gałęzi. Czeka na wyjątkowe miejsce :)

 

Bonsai klon palmowy Deshojo
Bonsai klon palmowy Deshojo – 50 cm

Moja ulubiona odmiana klonów palmowych – klony palmowe Deshojo. Są szalenie intensywnie czerwone. Zwłaszcza w okresie wiosennym charakteryzuje się wyjątkowo urokliwym wybarwieniem. Wiosną przez kilka tygodni utrzymują niepowtarzalny czerwony kolor, latem ulistnienie jest zielone by jesienią znów zachwycać szkarłatnoczerwoną barwą.
To ich jest najwięcej dostępnych.

 

Bonsai azalia
Bonsai azalia – 70 cm

Azalie to oczko w głowie bonsaisty gdy czeka aż pokryją się pięknymi kwiatami :) Dostępna piękna majestatyczna azalia o grubym pniu, z wyeksponowanymi korzeniami widoczna powyżej ale też małe urocze azalie w przystępnej cenie. Azalie mają delikatne drobne lśniące liście. Widoczna azalia to połączenie delikatności i masywnego drzewa. Jest niesamowita!

 

bonsai klon palmowy Katsura
Bonsai klon palmowy Katsura – 37 cm

Urokliwe są klony palmowe Katsura. Zachwycają barwą liści cały sezon. Efektowna odmiana o pięknych liściach od koloru pomarańczowo-żółtego wiosną, latem jasno-zielone, złotożółte do pomarańczowego i żółtego ulistnienia jesienią. Klon w kolorze skórki pomarańczowej ;) Też ich jest na tyle, że jeszcze można upatrzeć swój idealny egzemplarz najbardziej nam odpowiadający.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *