Nowa duża dostawa donic bonsai!

Trzeba przyznać, że już dawno powinien nastąpić ten moment. Wielu klientów sklepu Palmatum, którzy cenią sobie jakość naszych donic, pyta o nową dostawę. Nowe modele pojawią się w sprzedaży już na początku października 2016. Dokładnie to 58 nowych modeli donic do drzewek bonsai.

Każda nowa dostawa donic to dla nas wielkie emocje! To co robimy to nasza pasja. Nie możemy się już doczekać. Nasi stali klienci także :) Dlatego tym razem donice pojawiły się w sklepie już 2 miesiące przed rozpoczęciem ich sprzedaży. Wszystkie dostępne są w odpowiednich kategoriach rozmiarowych i także zebrane w jednej grupie o nazwie „nowe donice październik 2016„. Można by dużo o nich pisać. Po prostu zobacz!

nowa dostawa donic bonsai październik 2016

To przede wszystkim nieszkliwione pojemniki. Pojawią się wyczekiwane donice do stylu kaskadowego, których nigdy u nas nie było. Wiele kształtów i wysokości. Płaskie donice pod lasek, okrągłe z guzami dla drzewek o solidnych pniach, proste i zdobione, także z eleganckim zdobieniem graficznym. Rozmiary od 11 do 52 cm szerokości.

Jeśli jeszcze nie widziałeś wpisu na blogu o tym jak powstają nasze donice i jaka wygląda ich droga do Polski – zobacz koniecznie „Wyrób donic do bonsai„.

My nie możemy się doczekać. A Ty? :)
Możesz wybrać donice, które zdobyły szczególnie Twoje serce i pasują do Twoich najpiękniejszych drzewek. Na stronie każdej z donic możesz zapisać się na powiadomienie gdy tylko będzie gotowa do wysyłki. Powiadomimy Cię od razu o tym miłym fakcie. Każdego typu będzie więcej niż kilka sztuk, ale nie oszukujmy się, że ilość jest jak najbardziej ograniczona ;)

nowe donice bonsai 2016

Warto, przypominając o tym, że to ręcznie wykonywane donic, dodać, że każdy egzemplarz jest nieco inny. Dotyczy to także delikatnych różnic w kolorystyce. Z tego między innymi powodu zachęcamy aby przyjechać do nas do Myszkowa pod Częstochowę i wybrać najbardziej odpowiednie na miejscu.

1 komentarz - “Nowa duża dostawa donic bonsai!

  1. Piękne są te donice :) I – muszę przyznać – bardzo zachęcający opis dotyczący nowej oferty i przygotowań do jej realizacji. Tak trzymać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *